Prynt Pocket ile iphone’unuzu Polaroid Kameraya Çevirin

27.05.2017
• Mobil-Cihaz • Haberler • Donanim • Ilginc
Prynt Pocket

Prynt Pocket ile iphone’unuzu Polaroid Kameraya Çevirin

Akıllı telefon sahipleri, her anıyı ölümsüzleştirmek adına binlerce fotoğraf çeker. Ancak, telefonunda yeni kareler için yer kalmadığı zaman eski fotoğrafları silmeye başlar. Buradaki en temel sorun çok fotoğraf çekilmesi değil; çekilen önemli fotoğrafların bir türlü dijital ortamdan baskıya getirilmemesi ve fotoğrafların yazdırılmamasıdır.


iphone kullanan herkesin akıllı telefonları ile uyumlu fotoğraf yazıcılarından haberi vardır. Ancak, bunların bir kısmı cepte taşınamayacak kadar büyük yazıcılardır. iphone fotoğraf yazıcılarından öne çıkanların bazıları şunlardır:

*Smartphone Photo Cube Printer

*VuPoint Solutions Photo Cube IPWF-P30-VP

*Canon SELPHY CP910

*Epson Expression Premium XP-610

*HP Photosmart 5520


Prynt Pocket ‘ın Özellikleri

Prynt Pocket , kendi atası olan Prynt Case ’in ağırlık ve ölçüler açısından yarısından da daha küçük olan, ceplere ya da en küçük çantlara da sığabilecek bir üründür. Prynt Pocket ile iphohe ile çektiğiniz tüm fotoğrafları anında basıp ölümsüzleştirebilirsiniz. Prynt Pocket; iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone SE, iPhone 6s Plus, iPhone 6s, iPhone 6 Plus, iPhone 5s, iPhone 5’in tümü ile uyumludur.


Prynt Pocket, zoom yapma özelliğine ve bir de deklanşöre sahiptir. Bunun alamı ise iphonu’nuzu anında baskı yapabilen entegre bir kameraya dönüştürme şansına sahip olmanızdır. Ayrıca, Prynt Pocket kullanmak için iphone kılıfınızı çıkarmanıza gerek yok. Bu da kullanım rahatlığı ve hız için oldukça faydalı bir özellik. Ayrıca, f arklı renk seçenekleri ile satın alınabilecek ürün, snapchat ve instagram nesli için geçmişin polaroid fotoğrafı kıvamında.


Mayıs sonu itibariyle piyasaya sürülecek olan Prynt Pocket, kendi neslinin diğer anlık mobil yazıcı ürünlerine göre en küçük boyutlara sahip olanı ve bu anlamda da ciddi bir avantaja sahip. Ürünün fiyatı ise 150 Amerikan Doları civarında.


Nasıl Kullanılıyor?

Prynt Pocket cihazını iphone ile kullanmak için kullanmak için App Store'dan Prynt uygulamasını indirmeniz yeterli. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon sahipleri Prynt Pocket kullanabilmek için 2017 sonunu beklemek zorunda.


Diğer Anlık Mobil Yazıcı

Benzer anlık mobil yazıcı arasında önerebileceğimiz diğer ürünlerin bazıları şunlardır:

*Polaroid Grey Label GL10 Instant Mobile Printer

* Fujifilm Instax Share SP-1

* LG's Pocket Photo Printer
Kaynak:

http://blog.prynt.co/2017/05/25/prynt-pocket-buzz/

http://money.cnn.com/2017/05/23/technology/prynt-pocket-launch/index.html