Usb'den iso'ya veya İso'dan Usb'ye Yazmak

17.12.2017
• Nasil-Yapilir • Bilgisayar

İso veya bin dosyasını Usb ye yazmak veya bir usb dosyasını iso yada bin uzantısı ile pc ye kaydetmek için yararlı ve ücretsiz bir program olan imageusb programını kullanabilirsiniz.
Dosya boyutu 1mb dır.ImageUSB, birden fazla USB Flash Sürücüsüne eş zamanlı olarak bir görüntü yazmanızı sağlayan ücretsiz bir yardımcı programdır. USB Flash Sürücüsünün (UFD'ler) kesin düzeyde bit seviyesinde kopyalarını oluşturabilir. UFD'lerin kütle çoğaltılması için son derece etkili bir araçtır.


ImageUSB, bir ISO dosyasının baytını bir USB sürücüye doğrudan yazmayı destekler; bu, önyüklenebilir CD / DVD iso'yu önyüklenebilir bir USB sürücüye dönüştürmek için kullanışlıdır.
ImageUSB, OSFClone'u USB Drive'a yüklemek için de kullanılır. Diğer USB çoğaltma araçlarının aksine, ImageUSB, Master Boot Record (MBR) de dahil olmak üzere, klonlama işlemi sırasında kullanılmayan ve boş alanların tümünü koruyabilir. ImageUSB, önyüklenebilir UFD'ler de dahil olmak üzere tüm UFD görüntülerinin eksiksiz kitle çoğaltmalarını gerçekleştirebilir. Uyarı: ImageUSB'nin görüntü çoğaltmasının doğasından ötürü, çoğaltmak istediğiniz görüntüye benzer bir depolama alanı boyutuna sahip UFD'leri seçtiğinizden emin olun. Örneğin, 2GB'lık bir görüntü 8GB'lık bir USB Flash Sürücüsüne kopyalanırsa, sürücü yalnızca sekiz gigabayt'lık depolama alanından ikisini kullanabilir. Bu senaryoda, kullanıcıların depolama alanının geri kalanına erişmek için UFD'yi yeniden biçimlendirmeleri gerekecektir.

İndirme linki aşağıdadır.
imageusb-kurulu.rar

Kolay gelsin...